DonimierzDonimierz

Donimierz

16 działek rekreacyjnych z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Najmniejsza działka ma powierzchnie 2000m. Zapraszamy do zapoznania się z oferta i kontaktu.

Trzy kwadranse i jesteście…wszędzie!

Dobra komunikacja – 3 km od Trasy Kaszubskiej, która w przyszłości połączy Trójmiasto z Lęborkiem. Odcinkiem łączącym Szemud (w tej gminie leży Donimierz) z Luzinem kierowcy pojadą już w 2022 r. Wejherowo – Kwadrans i jesteśmy na słynnym rynku, w którego centralnym punkcie stoi słynny pomnik Dartha Vade…tzn. Jakub Wejhera. Jeziora – Kamień oddalony jest o 10 minut, Bieszkowice o 20.

Miejscowość położona w gminie Szemud, Gmina wiejska Szemud leży na Pojezierzu Kaszubskim, mniej więcej w środkowej części województwa pomorskiego, w powiecie wejherowskim. Powierzchnia gminy zajmuje obecnie 17.657 ha , w tym ok. 20% stanowią lasy. Zamieszkuje ją ok.14 tys. mieszkańców. Ludność skupiona jest w 22 wsiach sołeckich, z których największe to: Bojano, Szemud, Koleczkowo, Kielno, Łebno, i Dobrzewino. Nazwa Szemud wywodzi się prawdopodobnie od nazwy osady Schoenewalde (piękny las) nadanej przez Krzyżaków wraz z przywilejem lokacyjnym w 1310 r. Na terenie gminy

Podstawowe Informacje

16
Wszystkich działek
2000
Powierzchni działek
7 min
do węzła S6
Tak
Otulina lasu

Jezioro w okolicy

Trasy Rowerowe

Turystyka

W zgodzie z naturą

Blisko do miasta

Wiadomość wysłana. Dziękujemu
Ups. Coś poszło nie tak